Noclegi Przylesie

O nas

hide

Serdecznie zapraszamy do naszego Domu Gościnnego na Przylesiu. Dom jest parterowy z poddaszem, gdzie znajduje się 5 komfortowo wyposażonych pokoi do wynajęcia.

Do wejścia prowadzi podjazd, są też schody (3 stopnie). Klatka schodowa jest jasna i przestronna, z miejscem na wózki dziecięce i rowery. Schody są na tyle szerokie, że w razie konieczności można wygodnie wnieść wózek na górę. Pod samym domem znajduje się parking z czterema stanowiskami, nieogrodzony, ale bardzo dobrze oświetlony. W razie konieczności, można postawić auto na ogrodzonej części posesji.

Kuchnia wyposażona w niezbędne sprzęty i narzędzia, dostępna jest dla wszystkich gości. Balkony, również ogólnodostępne, są od strony wschodniej i zachodniej. W części wspólnej jest jeszcze salon/jadalnia, oraz przestronny hol, Na posesji są dwie wiaty, jedna z nich z murowanym grillem.

W odległości 100/150 metrów od posesji jest niewielki plac zabaw - w sam raz dla maluchów. Około 500 metrów od domu znajduje się lokalny OSiR ze strzeżoną plażą, kortem tenisowym, siłownią na świerzym powietrzu, parkiem wodnym, parkiem linowym, i dwoma dużymi placami zabaw.

 

Do najbliższego sklepu spożywczego jest około 1 km, do TESCO, i BIEDRONKI 3, może 4 km, bardzo łatwo tam trafić.

Posiłki – jeśli nie mają Państwo ochoty gotować, można zamówić w lokalnych firmach cateringowych.

  facebook


Jesteś 222994 osobą odwiedzającą naszą stronę. Dziękujemy.

Korytarz

Wysoki standard i przyjazna atmosfera

to nasze priorytety.


Cennik

hide


pokój 2 osobowy 110zł

pokój 3 osobowy 150zł

pokój 4 osobowy  190zł

studio 2 x 4 osoby 340zł
(170zł za pokój 4 osobowy)

przy dłuższych pobytach
możliwość negocjacji cenDoba hotelowa:
 od 14:00 w dniu przyjazdu
 do 10:00 w dniu wyjazdu