O nas

Serdecznie zapraszamy do naszego Domu Gościnnego na Przylesiu.
Dom jest parterowy z poddaszem, gdzie znajduje się 5 komfortowo wyposażonych pokoi do wynajęcia.

Do wejścia prowadzi podjazd, są też schody (3 stopnie). Klatka schodowa jest jasna i przestronna, z miejscem na wózki dziecięce i rowery. Schody są na tyle szerokie, że w razie konieczności można wygodnie wnieść wózek na górę. Jest też winda dla osób niepełnosprawnych. Pod samym domem znajduje się parking z czterema stanowiskami, nieogrodzony, ale bardzo dobrze oświetlony. W razie konieczności, można postawić auto na ogrodzonej części posesji.

Kuchnia wyposażona w niezbędne sprzęty i narzędzia, dostępna jest dla wszystkich gości. Balkony, również ogólnodostępne, są od strony wschodniej i zachodniej. W części wspólnej jest jeszcze salon/jadalnia, oraz przestronny hol, Na posesji są dwie wiaty, jedna z nich z murowanym grillem.

W odległości 100/150 metrów od posesji jest niewielki plac zabaw – w sam raz dla maluchów. Około 800 metrów od domu znajduje się lokalny OSiR ze strzeżoną plażą, kortem tenisowym, siłownią na świeżym powietrzu, parkiem wodnym, parkiem linowym, i dwoma dużymi placami zabaw.

Do najbliższego sklepu spożywczego jest około 1 km, do TESCO, i BIEDRONKI 3, może 4 km, bardzo łatwo tam trafić.

Posiłki – jeśli nie mają Państwo ochoty gotować, można zamówić w lokalnych firmach cateringowych.